Leto na selu - Avgust '17

Novosti

bee writer t

 Kako izgleda život na selu tokom leta?

Osnovni cilj teme bio je upoznavanje dece sa životom na selu tokom leta. Učili smo o tome kako ljudi žive na selu, koje su njihove obaveze i kako provode vreme. Naravno, učili smo i o životinjama na selu, koje životinje ljudi drže, čime ih hrane, kako se brinu o njima i sl. Upoznali smo se i sa radovima koje seljani moraju da obavljaju u bašti, na polju, u voćnjacima. Učili smo i o tome po čemu se leto na selu izdvaja od drugih godišnjih doba.

Novosti

Mali Dnevnik je posetio Nojevu barku

Nojevu barku su posetili gosti iz Malog Dnevnika, sa televizije RTS. Mali novinar malog dnevnika pitao je drugare, "Šta je to škola?" i "Šta je to bonton?" Pogledajte ispod njihove zanimljive odgovore.

Šta je to škola?

Šta je to bonton?

Noć u vrtiću '18

Jedna lepa tradicija u Nojevoj barci je "Noć u vrtiću". Najstarija deca obeležavaju kraj školske godine tako što sami sa svojim vaspitačima noć provode u vrtiću.

Ispraćaj predškolaca '18

Ispratili smo još jednu generaciju budućih školaraca. Želimo našim drugarima mnogo uspeha u školi i da sa sobom uvek nose lepe uspomene iz njihove "Nojeve barke".

Radno vreme: 7.00-17.30h

facebook instagram twitter googleplus youtube pinterest flickr

Website by andjelicnikola.com