Obucimo jesen - Oktobar '17

Novosti

bee writer t

Ovaj mesec je protekao u znaku jesenjih promena.

Tokom oktobra smo posmatrali, otkrivali i učili o tome koje sve promene sa sobom donosi jesen. Razgovarali smo o plodovima jeseni, zatim smo ih sakupljali, a onda smo od njih pravili kreativne radove i ukrašavali naše grupe. Posmatrali smo kako se priroda i okolina menjaju. Učili smo kako se priprema zimnica.

Novosti

Mali Dnevnik je posetio Nojevu barku

Nojevu barku su posetili gosti iz Malog Dnevnika, sa televizije RTS. Mali novinar malog dnevnika pitao je drugare, "Šta je to škola?" i "Šta je to bonton?" Pogledajte ispod njihove zanimljive odgovore.

Šta je to škola?

Šta je to bonton?

Noć u vrtiću '18

Jedna lepa tradicija u Nojevoj barci je "Noć u vrtiću". Najstarija deca obeležavaju kraj školske godine tako što sami sa svojim vaspitačima noć provode u vrtiću.

Ispraćaj predškolaca '18

Ispratili smo još jednu generaciju budućih školaraca. Želimo našim drugarima mnogo uspeha u školi i da sa sobom uvek nose lepe uspomene iz njihove "Nojeve barke".

Radno vreme: 7.00-17.30h

facebook instagram twitter googleplus youtube pinterest flickr

Website by andjelicnikola.com