Mesečne
teme

Teme koje istražujemo u vrtiću Nojeva barka


Septembar '15

Nakon godišnjih odmora smo spremili za „Povratak u barku".

Ova tema nas je povezala kroz bolje upoznavanje, veću obzirnost koju smo razvili jedni prema drugima, kao i odgovornost prema sebi. Na ovaj način smo poželeli i dobrodošlicu novim drugarima koji su se u septembru upisali u vrtić.

Najnoviji članci


Osećanja

| Mesečne teme

Inspirisani knjigom “Obojeno čudovište, tokom septembra i oktobra sa decom govorimo o osećanjima. Ovo je tema za koju su sama deca pokazala veliko interesovanje, a iako možda ne deluje odmah tako, to je tema koja je zaista opširna.

Rekreacija je naša letnja zanimacija

| Mesečne teme

Leto se zahuktava, temperature rastu, a mi smo u Barci pronašli način da se rashladimo i uživamo u letu. Proputovali smo svet, saznali nešto novo o našoj zemlji, a julu ćemo takođe biti aktivni kroz temu “Rekreacija je naša letnja zanimacija”.

Svuda pođi, kući dođi

| Mesečne teme

Kao što kaže stara izreka, posle dugačkog puta oko sveta konačno smo došli kući. Upravo to je i naziv naše mesečne teme za jun 2021. godine - Svuda pođi, kući dođi.

© 2013- PU Nojeva barka